A csoport |
m |
gy |
d |
v |
gk |
p |
1. Németország |
3 |
3 |
0 |
0 |
8-2 |
9 |
2. Ecuador |
3 |
2 |
0 |
1 |
5-3 |
6 |
3. Lengyelország |
3 |
1 |
0 |
2 |
2-4 |
3 |
4. Costa Rica |
3 |
0 |
0 |
3 |
3-9 |
0 |
A csoport mérkőzései
|
dátum |
csapat |
|
csapat |
végeredmény |
|
06.09. |
Németország |
- |
Costa Rica |
4-2 |
|
06.09. |
Lengyelország |
- |
Ecuador |
0-2 |
|
06.14. |
Németország |
- |
Lengyelország |
1-0 |
|
06.15. |
Ecuador |
- |
Costa Rica |
3-0 |
|
06.20. |
Németország |
- |
Ecuador |
3-0 |
|
06.20. |
Costa Rica |
- |
Lengyelország |
1-2 |
Továbbjutott Ecuador és Németország, kiesett Lengyelország és Costa Rica.
B csoport |
m |
gy |
d |
v |
gk |
p |
1. Anglia |
3 |
2 |
1 |
0 |
5-2 |
7 |
2. Svédország |
3 |
1 |
2 |
0 |
3-2 |
5 |
3. Paraguay |
3 |
1 |
0 |
2 |
2-2 |
3 |
4. Trinidad és Tobago |
3 |
0 |
1 |
2 |
0-4 |
1 |
A csoport mérkőzései
|
dátum |
csapat |
|
csapat |
|
|
06.10. |
Anglia |
- |
Paraguay |
1-0 |
|
06.10. |
Trinidad és T. |
- |
Svédország |
0-0 |
|
06.15. |
Anglia |
- |
Trinidad és T. |
2-0 |
|
06.15. |
Svédország |
- |
Paraguay |
1-0 |
|
06.20. |
Svédország |
- |
Anglia |
2-2 |
|
06.20. |
Paraguay |
- |
Trinidad és T. |
2-0 |
Anglia és Svédország továbbjutott, Paraguay, valamint Trinidad és Tobago kiesett.
C csoport |
m |
gy |
d |
v |
gk |
p |
1. Argentína |
2 |
2 |
0 |
0 |
8-1 |
6 |
2. Hollandia |
2 |
2 |
0 |
0 |
3-1 |
6 |
3. Elefántcsontpart |
2 |
0 |
0 |
2 |
2-4 |
0 |
4. Szerbia |
2 |
0 |
0 |
2 |
0-7 |
0 |
A csoport mérkőzései
|
dátum |
csapat |
|
csapat |
|
|
06.10. |
Argentína |
- |
Elefántcsontpart |
2-1 |
|
06.11. |
Szerbia és Mont. |
- |
Hollandia |
0-1 |
|
06.16. |
Argentína |
- |
Szerbia és Mont. |
6-0 |
|
06.16. |
Hollandia |
- |
Elefántcsontpart |
2-1 |
|
06.21. |
Hollandia |
- |
Argentína |
0-0 |
|
06.21. |
Elefántcsontpart |
- |
Szerbia és Mont. |
3-2 |
Argentína és Hollandia továbbjutott, Elefántcsontpart, valamint Szerbia és Montenegró válogatottja kiesett.
D csoport |
m |
gy |
d |
v |
gk |
p |
1. Portugália |
3 |
3 |
0 |
0 |
5-1 |
9 |
2. Mexikó |
3 |
1 |
1 |
1 |
4-3 |
4 |
3. Angola |
3 |
0 |
2 |
1 |
1-2 |
2 |
4. Irán |
3 |
0 |
1 |
2 |
2-6 |
1 |
A csoport mérkőzései
|
dátum |
csapat |
|
csapat |
|
|
06.11. |
Mexikó |
- |
Irán |
3-1 |
|
06.11. |
Angola |
- |
Portugália |
0-1 |
|
06.16. |
Mexikó |
- |
Angola |
0-0 |
|
06.17. |
Portugália |
- |
Irán |
2-0 |
|
06.21. |
Portugália |
- |
Mexikó |
2-1 |
|
06.21. |
Irán |
- |
Angola |
1-1 |
Portugália és Mexikó továbbjutott, Angola és Irán kiesett.
E csoport |
m |
gy |
d |
v |
gk |
p |
1. Olaszország |
3 |
2 |
1 |
0 |
5-1 |
7 |
2. Ghána |
3 |
2 |
0 |
1 |
4-3 |
6 |
3. Csehország |
3 |
1 |
0 |
2 |
3-4 |
3 |
4. USA |
3 |
0 |
1 |
2 |
2-6 |
1 |
A csoport mérkőzései
|
dátum |
csapat |
|
csapat |
végeredmény |
|
06.12. |
USA |
- |
Csehország |
0-3 |
|
06.12. |
Olaszország |
- |
Ghána |
2-0 |
|
06.17. |
Csehország |
- |
Ghána |
0-2 |
|
06.17. |
Olaszország |
- |
USA |
1-1 |
|
06.22. |
Csehország |
- |
Olaszország |
0-2 |
|
06.22. |
Ghána |
- |
USA |
2-1 |
Olaszország és Ghána továbbjutott, Csehország és az Egyesült Államok kiesett.
F csoport |
m |
gy |
d |
v |
gk |
p |
1. Brazília |
3 |
3 |
0 |
0 |
7-1 |
9 |
2. Ausztrália |
3 |
1 |
1 |
1 |
5-5 |
4 |
3. Horvátország |
3 |
0 |
2 |
1 |
2-3 |
2 |
4. Japán |
3 |
0 |
1 |
2 |
2-7 |
1 |
A csoport mérkőzései
|
dátum |
csapat |
|
csapat |
végeredmény |
|
06.12. |
Ausztrália |
- |
Japán |
3-1 |
|
06.13. |
Brazília |
- |
Horvátország |
1-0 |
|
06.18. |
Japán |
- |
Horvátország |
0-0 |
|
06.18. |
Brazília |
- |
Ausztrália |
2-0 |
|
06.22. |
Japán |
- |
Brazília |
1-4 |
|
06.22. |
Horvátország |
- |
Ausztrália |
2-2 |
Brazília és Ausztrália továbbjutott, Horvátország és Japán kiesett.
G csoport |
m |
gy |
d |
v |
gk |
p |
1. Svájc |
3 |
2 |
1 |
0 |
4-0 |
7 |
2. Franciaország |
3 |
1 |
2 |
0 |
3-1 |
5 |
3. Dél-Korea |
3 |
1 |
1 |
1 |
3-4 |
4 |
4. Togo |
3 |
0 |
0 |
3 |
1-6 |
0 |
A csoport mérkőzései
|
dátum |
csapat |
|
csapat |
végeredmény |
|
06.13. |
Koreai Közt. |
- |
Togo |
2-1 |
|
06.13. |
Franciaország |
- |
Svájc |
0-0 |
|
06.18. |
Franciaország |
- |
Koreai Közt. |
1-1 |
|
06.19. |
Togo |
- |
Svájc |
0-2 |
|
06.23. |
Togo |
- |
Franciaország |
0-2 |
|
06.23. |
Svájc |
- |
Koreai Közt. |
2-0 |
Svájc és Franciaország továbbjutott, Dél-Korea és Togo kiesett.
H csoport |
m |
gy |
d |
v |
gk |
p |
1. Spanyolország |
3 |
3 |
0 |
0 |
8-1 |
9 |
2. Ukrajna |
3 |
2 |
0 |
1 |
5-4 |
6 |
3. Tunézia |
3 |
0 |
1 |
2 |
3-6 |
1 |
4. Szaúd-Arábia |
3 |
0 |
1 |
2 |
2-7 |
1 |
A csoport mérkőzései
|
dátum |
csapat |
|
csapat |
végeredmény |
|
06.14. |
Spanyolország |
- |
Ukrajna |
4-0 |
|
06.14. |
Tunézia |
- |
Szaúd-Arábia |
2-2 |
|
06.19. |
Szaúd-Arábia |
- |
Ukrajna |
0-4 |
|
06.19. |
Spanyolország |
- |
Tunézia |
3-1 |
|
06.23. |
Szaúd-Arábia |
- |
Spanyolország |
0-1 |
|
06.23. |
Ukrajna |
- |
Tunézia |
1-0 |
Spanyolország és Ukrajna továbbjutott, Tunézia és Szaúd-Arábia kiesett.
Nyolcaddöntők
dátum 06.24. 06.24. 06.25. 05.25. 05.26. 05.26. 05.27. 05.27. |
csapat Németország Argentína Anglia Portugália Olaszország Svácj Brazília Spanyolország |
- - - - - - - - |
csapat Svédország Mexikó Ecuador Hollandia Ausztrália Ukrajna Ghána Franciaország |
végeredmény 2-0 2-1 17:00 21:00 17:00 21:00 17:00 21:00 |
Negyeddöntők
1. Németország - Argentína június 30., 17:00 2. E1-F2 győztese - G1-H2 győztese június 30., 21:00 3. B1-A2 győztese - D1-C2 győztese július 1., 17:00 4. F1-E2 győztese - H1-G2 győztese július 1., 21:00
Elődöntők
1. negyeddöntő győztese - 2. negyeddöntő győztese július 4., 21:00 3. negyeddöntő győztese - 4. negyeddöntő győztese július 5., 21:00
A 3. helyért
Az elődöntők vesztesei július 8., 21:00
A döntő
Az elődöntők győztesei július 9., 20:00
A végeredmény:
1. 2. 3. 4.
A góllövőlista élcsoportja
4 gólos: Miroslav Klose (Németország) 3 gólos: Fernando Torres (Spanyolország), Lukas Podolski (Németország), Maxi Rodriguez (Argentína) |